Březen od kamen vylezem

Nová hra pro studenty

Pojďte si zahrát

ŠK A SVČ VÁS ZVE NA DOBRODRUŽNOU A SEBEREALIZAČNÍ HRU: BŘEZEN – OD KAMEN VYLEZEM

- účastnit se mohou všichni studenti NG, VG a SŠG (samozřejmě i učitelé )
- při této hře musíte hledat tu správnou strategii se svými spolužáky, a tak, i když se stále ještě bohužel nemůžete potkávat ve škole, můžete zažít něco společně se svými kamarády
- hrát může ovšem i jednotlivec, kdyby se v jeho třídním kolektivu nenašlo dost nadšenců

Pravidla hry:
Vaším úkolem bude „vylézt v březnu od kamen“ a udělat něco pro své zdraví a radost svoji i ostatních. Odměnou vám bude tajná výhra na konci měsíce března. Musíte však získat potřebný počet písmen a tím správně vyluštit zprávu, která vás k výhře přivede.
Za splněné úkoly budete dostávat nápovědy k písmenům, které budete potřebovat k vyluštění zprávy vedoucí k výhře.
Čím více úkolů za den splníte, tím více písmen potřebných k vyluštění zprávy dostanete…..


ÚKOLY:
1. Radostný zážitek – zažij každý den něco veselého, něco co Ti udělá radost, i když to bude jen maličkost jako třeba dobrý oběd, pokec s kamarádem, pěkný film, nově objevená písnička, čtení knihy, sport…..
2. Dobrý skutek – udělej radost někomu jinému – zase to může být jen drobnost, vyneseš za bráchu odpaďák, nachystáš večeři pro rodiče, pověsíš prádlo, i když to normálně neděláš, koupíš sestře čokoládu, pomůžeš kamarádce s úlohou…….
3. 10 minut cvičení – protože pořád sedíte u počítače, bylo by fajn každý den se trochu protáhnout, takže to může být jakékoliv protáhnutí, strečink, jóga, ale i posilování, skákání přes švihadlo………
4. Foto příroda a krajina – dívej se kolem sebe a vyfoť to, co se Ti líbí na téma příroda a krajina – západ Slunce, ptáci na krmítku, probouzející se příroda, pěkný strom, rybník za domem………..
5. 30 minut pobyt venku – pro nikoho z nás nynější situace není jednoduchá, ale určitě víte, že pohyb na čerstvém vzduchu náladu zlepšuje, vyrazte aspoň na půl hodiny ven, ať už na procházku, běhat, na kolo, plavat, hrát fotbal, na lyže, vyvenčit psa…….

BUDE TO JÍZDA !!!!