Lyžařský a snowboardový kurz 2013

Každým rokem pořádá naše škola lyžařský a snowboardový výcvikový kurz pro studenty kvinty a I. B

Vážení rodiče !

Každým rokem pořádá naše škola lyžařský a snowboardový výcvikový kurz pro studenty kvinty a I. B. Tento kurz je součástí osnov tělesné výchovy a je tudíž pro studenty povinný. Nezanedbatelnou stránkou kurzu je také společenský program obou tříd, který slouží k seznámení studentů a k upevnění přátelské atmosféry ve třídách.
Letošní kurz se bude konat ve dnech 16. března 2013 až 23. března 2013 v Janských Lázních v Krkonoších. Cena kurzu zahrnuje ubytování, plnou penzi, pitný režim, dopravu zavazadel z parkoviště k hotelu a zpět, dopravu autobusem do Janských Lázní a zpět a bude činit cca 3800 Kč. V této sumě není zahrnuta cena permanentky na lyžařský vlek v hodnotě cca 1800 Kč. Tuto částku budeme vybírat až při odjezdu na hory.
Prosím Vás o úhradu ceny kurzu ve dvou splátkách :
1. splátka - 2000, - Kč do 31. října 2012, 2. splátka - 1800, - Kč do 31. ledna 2013.
Instruktory budou zkušení učitelé Biskupského gymnázia, kteří jsou držiteli licencí Instruktor lyžování a Instruktor snowboardingu. Jsme tedy schopni naučit jak naprostého začátečníka bezpečnou jízdu po sjezdovce, tak i pokročilého lyžaře či snowboardistu dovést ke carvovému způsobu jízdy. Studenti si proto mohou zvolit formu kurzu, kterého se zúčastní (maximální počet studentů v družstvu nesmí přesáhnout 15):

  • kurz snowboardový
  • kurz sjezdařský
  • kurz smíšený - podmínkou účasti je znalost základů jízdy na lyžích nebo na snowboardu.

U jakékoliv formy kurzu je lyžařská helma povinná!

Pokud by někdo z rodičů či jejich známých byl tak laskavý a přispěl sponzorským darem který by snížil cenu kurzu pro studenty (při hodnotě daru nad 1000,- Kč vystaví škola potvrzení pro možnost odečtu ze základu daně), nechť mě kontaktuje na níže uvedeném telefonním čísle.
Vaše případné dotazy rád zodpovím na telefonním čísle 566 502 486.

                                                        ing. David Kuhn, vedoucí zimního kurzu