Stříbrné a bronzové ceremonie DofE v Kraji Vysočina

Mezi 24 oceněnými bylo 11 studentů z naší školy !

23. 5. 2022 se konala v Jihlavě slavnostní ceremonie stříbrné a bronzové úrovně DofE. Jsme moc rádi, že mezi 24 oceněnými absolventy bylo 11 studentů z naší školy, 7 z nich dokonce získalo certifikát za náročnější, stříbrnou úroveň. Gratulujeme studentům :

stříbrná úroveň: sexta: Barbora Burešová, Klára Coufalová

                          3.B : Veronika Horníčková, Markéta Zachová

                          septima : Matěj Zrzavý

                          4.B ( 2022 ) : Gabriela Homolová

                          4.B ( 2021 ) : Anna Tomšíková

bronzová úroveň : sexta: Tereza Horká

                              2.B: Tomáš Janů

                              3.A : Jana Polnická

                              3.B :  Veronika Poláková

Naši studenti se tak připojili k mladým lidem z více než 130 zemí světa, kteří přijali výzvu Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Ceny, kterou založila v roce 1956 Jeho královská Výsost, princ Filip, manžel britské královny Alžběty druhé. A my se těšíme  na další, kteří se k nim připojí. Kdo bude první se zlatým oceněním ?

                                            Mgr. Iva Burešová, koordinátor místního centra

gallery