Týden s lektorkou Fedorah (USA)

Projekt 2.III/9 Inovativní vzdělávání žáků

gallery

Týden s lektorkou Fedorah (USA)

Projekt šablony 2.III/9 Inovativní vzdělávání žáků v SŠ

V týdnu s lektorkou Fedorah jsme si výuku opravdu užili. Byla velmi milá, přátelská a skvěle rozuměla naší generaci – komunikace s ní byla přirozená a zábavná. Místo klasických aktivit, jako je Kahoot nebo sledování videí, jsme hráli různé hry, při kterých jsme vymýšleli příběhy za pochodu. Každý den nás čekalo něco nového a originálního.

V pondělí jsme se rozdělili do týmů a soutěžili o body, které jsme sbírali po celý týden. V pátek nás pak čekalo slavnostní zakončení – Fedorah nám předala certifikáty, přivezla čokoládu z Belgie a vítěznému týmu napsala krásný dopis. Celý týden měl výbornou atmosféru a všichni jsme si ho moc užili. Klidně bychom si ho s ní zopakovali znovu.
Kristýna Havlíková, kvinta

Program se nám letos moc líbil – byl pestřejší než v předchozích letech. Hodně jsme komunikovali, rozšiřovali slovní zásobu a hráli zábavné hry. Fedorah mluvila zřetelně a bylo jí výborně rozumět. Celý týden jsme si opravdu užili.
Jolana Dvořáková, kvinta

Poznámka: opět byl kurz AJ organizován ve spolupráci s English Focus