Den otevřených dveří - anketa

Biskupské gymnázium a Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga uspořádaly ve středu 27. 11. 2019 Den otevřených dveří a Vánoční jarmark. Jak na jarmark, tak na prohlídku školy samotné přišla celá řada lidí. Zeptali jsme se návštěvníků, co se jim u nás líbilo nejvíce a z čeho naopak byli zklamáni?

Libor Soukup (14): Zaujalo mě množství kroužků ve volnočasovém klubu, hlavně ty drony. Líbilo se mi také, že škola pořádá hodně zajímavých akcí. Moc mě neoslovily šatny, radši bych měl velké skříňky.

Ivana Krejčí (45): Líbilo se mi, že je škola opravená, známe ji starší, hlavně tu jednu část. A není nic, co by se mi nelíbilo.

Tadeáš Hansl (14): Nezklamalo mě nic, ale líbí se mi tady ten fotografický kroužek, počítačové třídy a celkově je škola pěkná. 

Kateřina Kobylková (13): Líbilo se mi, že je to tady tak hezky moderně udělané, a asi není nic, co by mě zklamalo, líbí se mi všechno.

Štěpán Ďaďourek (14): Je fajn, že se tady prý moc neřeší docházka, takže můžu být doma, kdy chci. No a já moc neumím s počítači, takže na mě je tady moc počítačů.

Andrea Mikišková (10): Mně se tady všechno moc líbilo.

Eva Pavlovská (43): No tak nám se líbilo, jak nás tady paní učitelka provedla, ukázala nám kuchyň s ředitelnou a musím říct, že to tu máte pěkné.

David Novotný (14): Škola na mě působí příjemně, líbí se mi. Škoda jen, že tu není tělocvična. Baví mě sport a těší mě, že škola nabízí míčové sporty nebo plavání v rámci volnočasových kroužků. Jo a je fajn, že tu děláte školní noviny, máme je i na základce. 

Vojta Šajb (10): Ta počítačová učebna byla fajn a líbí se mi, že tady děti každý týden fotí v kroužku.

(Naj, kaB, NRö)