Tým dívek vyhrál okresní kolo ve streetbale

Dvě družstva Biskupského gymnázia se v úterý 7. listopadu představila na okresním kole v basketbale 3x3

Dvě družstva Biskupského gymnázia se v úterý 7. listopadu představila na okresním kole v basketbale 3x3. Oba výběry dokázaly, že se v populární hře tří proti třem na jeden koš umí poprat s konkurencí. Chlapci obsadili krásné 2. místo, když nestačili pouze na Gymnázium Žďár.

Stejný sok byl i největším rivalem našich dívek, které díky dvěma trojkám Havlíkové v posledních 30 vteřinách vyhráli 12:8. Bigy porazilo i zbývající dva týmy a ve velmi dobré streetbalové konkurenci celý turnaj vyhrálo. Gratuluji!

Ve středu 15. listopadu se dívky poperou o další postup, tentokrát z krajského kola v Třebíči.